Ubrania ciążowe, czyli na co decydują się kobiety najczęściej

Ubrania ciążowe, czyli na co decydują się kobiety najczęściej

Ciąża to dość wyjątkowy okres w życiu kobiety nie tylko ze względów oczywistych, jakim jest oczekiwanie na nowego potomka. Od wielu lat wiadomo, że kobiety bardzo mocno zagłębiają się w modowe tematy, dylematy, trendy i triki. Od wielu lat istnieje także tendencja do niezaniechania takich działań nawet, gdy jest się w ciąży. Projektanci wiwatują, a tego potwierdzeniem jest pojawianie się coraz większej ilości pracowni, które są właśnie poświęcone klientkom w ciąży. Po jakie elementy garderoby sięga się najczęściej?

  • Przede wszystkim sukienki! Najwygodniej jest w lato – zwiewne, odcinane w pasie. Komfort o jakim można bowiem marzyć przez cały okres trwania ciąży. Sukienki nie tylko są niesamowicie wygodne, lecz dają także poczucie kobiecości. Ich wykrój sprawia, że brzuch nie jest schowany, a wręcz uwidoczniony, co współcześnie jest już działaniem normalnym, a wręcz pożądanym. Można sobie tylko wyobrażać jak było kiedyś i dlaczego piękne kiecki zastępowane były luźnymi workami.

    Cóż, z pewnością zawdzięczać można to młodym markom, które podążają za światowymi trendami, oferując jednocześnie nowoczesne rozwiązania młodym mamom;

  • Spodnie ciążowe i leginsy to absolutny must-have w szafie każdej ciężarnej kobiety. Oczywiście te z okresu przed ciążą raczej nie nadają się do noszenia. Istnieje jednak wiele propozycji, z których można przebierać i wybierać. Dziś popularne są doszywane, elastyczne pasy, które wzbogacają klasyczne jeansy. Podtrzymują one brzuch i świetnie dopasowują się do jego zmieniającego się kształtu. Leginsy także są już szyte specjalnie pod kształt kobiety w ciąży. Z pewnością są one poszerzone na pasie. Nie ma jednak nic wygodniejszego, a aby czerpać z tego maksymalne korzyści – warto sięgnąć po produkty, które są stworzone z ekologicznych, przyjemnych dla skóry materiałów.

.